Lineage - Форум клана StrangerS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Lineage - Форум клана StrangerS » Вопросы » Договір з охоронною фірмою.


Договір з охоронною фірмою.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Яку інформацію про себе я повинен буду надати охоронній компанії для надання мені послуг з фізичної охорони у Києві?

0

2

Для надання вам послуг з фізичної охорони у Києві, охоронна компанія "ГАРБІС-ОХОРОНА" потребує лише необхідну інформацію, щоб забезпечити ефективну та індивідуально підготовлену охорону. Ви можете передати компанії особисті дані, такі як ім'я, прізвище, адреса проживання та контактні телефони. Крім того, важливо повідомити про всі особливі вимоги чи унікальні обставини, які пов'язані з вашою особою або об'єктом охорони. "ГАРБІС-ОХОРОНА" гарантує конфіденційність та безпеку ваших даних. Їхні охоронці пройшли необхідну перевірку та мають великий досвід у забезпеченні безпеки клієнтів, а компанія гарантує що надійна охорона Київ для вас буде максимально ефективною. Обираючи їхні послуги, ви можете бути впевнені в надійній фізичній охороні, яка враховує всі ваші індивідуальні потреби.

https://garbis.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/Office_Security-768x513.webp

0


Вы здесь » Lineage - Форум клана StrangerS » Вопросы » Договір з охоронною фірмою.